ANA SAYFA > HABERLER > “Dil Bursu”nun Malezya Etabı Başarıyla Tamamlandı

“Dil Bursu”nun Malezya Etabı Başarıyla Tamamlandı

16.05.2018

Gençlerin geleceğini şekillendirmede destekleyici eğitim programları sunan Mental, düzenlediği Dil Bursu programı ile binlerce kişiye ulaştı.    

 

Mental HR tarafından Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), İbn Haldun Üniversitesi ve Uluslararası Albukhary Üniversitesi’nin işbirliği ile 2016 yılında hayata geçirilen “Dil Bursu” programı, ulusal ve uluslararası alanda büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bu güne kadar dünyanın pek çok ülkesinden binlerce kişinin başvurduğu eğitim programının Malezya etabı başarıyla tamamlandı.

 

28 ülkeden 935 kişi Dil Bursu aldı

Program kapsamında; alanında uzman eğitmenler tarafından 2 Dil Kampı ile 1 Dil ve Yönetici Eğitimi Kampı gerçekleştirildi. Dil Bursuna yurt içinden ve yurt dışından toplam 25 bin 679 kişi başvurdu. Program dahilinde 28 ülkeden 935 kişiye dil eğitimi verilerek, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlandı.

 

Gençler hem dil öğrendi hem de farklı kültürler tanıdı

Farklı kültürlerden gençlerin bir araya geldiği program kapsamında Malezya’da, katılımcılara yoğunlaştırılmış dil eğitimleri verildi. Böylelikle Dil Bursu programı ile gençlere hem yabancı dil gelişimi konusunda destek olundu hem de ülkeler arası kültürel iletişimin artırılmasına katkı sağlandı.

 

Dil Bursu ile gençler geleceğe hazırlanıyor

Hayata geçirdiği projelerle büyük beğeni toplayan Mental, Dil Bursu programının Malezya etabını tamamlayarak farklı proje ve programlar üzerinde çalışmaya ara vermeksizin devam ediyor. Dil Bursu programı kapsamında gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında farklı etaplar planlanmaktadır.

 

Programlardan haberdar olmak için Mental’i takip edin

Mental HR’ın hayata geçireceği yeni programlardan ve projelerden haberdar olmak için kariyer portalı üzerinden özgeçmiş oluşturabilir ve şirketin sosyal medya hesaplarından duyuruları takip edebilirsiniz.

 

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İletişim Formu