ANA SAYFA > HABERLER > Mental HR, FSMVÜ Kariyer ve Kültür Sanat Günleri’nde Gençlerle Buluştu

Mental HR, FSMVÜ Kariyer ve Kültür Sanat Günleri’nde Gençlerle Buluştu

17.05.2018

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Kariyer ve Kültür Sanat Günleri, bu yıl 4. kez öğrenciler ve iş dünyasını Haliç Yerleşke bahçesinde kurulan stantlarda bir araya getirdi. 

Gençleri profesyonel çalışma hayatına tam donanımlı olarak hazırlamayı amaçlayan kariyer ve sanat günlerinde, Mental HR de uzman ekibiyle öğrencilerle bir araya geldi. Mental HR standı, üniversite öğrencilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Mental ekibi tarafından öğrencilere; kariyer, staj imkanları, işe alım kriterleri, çalışma koşulları ve kariyer adımları gibi konularda bilgiler verildi.

 Gün boyu devam eden etkinlikte, Mental’in düzenlediği TalcCamp, Öğretmen İstihdamı ve Mühendis Yetiştirme Programının da tanıtımı yapılarak, bu programların kişisel gelişime ve çalışma hayatına sağladığı avantajlar anlatıldı. 

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İletişim Formu