ANA SAYFA > HABERLER > Diyarbakır’da Muhteşem Festival

Diyarbakır’da Muhteşem Festival

21.10.2018

Mental’in kariyer sponsoru olduğu Ziraat Bankası Diyarbakır Gençlik Festivali gerçekleşti. 18 – 21 Ekim tarihleri arasında Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Okçular Vakfı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Türk Telekom’un desteğiyle Diyarbakır Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen festivale, özellikle gençler yoğun ilgi gösterdiler.


Mental’den Kariyer ve İstihdam Fırsatı

Üniversite öğrencileri ve kariyer fırsatları ile ilgili bilgi almak isteyen Diyarbakırlılar festival alanında kurulan Mental standına yoğun ilgi gösterdi. Standı ziyaret eden Diyarbakırlılara; kariyer fırsatlarından staj imkanlarına, işe alım kriterlerinden çalışma koşulları ve kariyer adımlarına kadar pek çok konuda bilgi verildi. Mental HR ekibi tarafından aktif iş ilanlarımız, toplu istihdam programlarımız, yetenek, staj programlarımızın tanıtımı yapıldı. Birebir görüşmelerin sağlandığı etkinlikte, Mental bünyesindeki eğitim programlarının kişisel gelişime ve çalışma hayatına sağladığı avantajlar anlatıldı.


Festival Kapsamında Şöhretler Karması Maçı gerçekleşti.

Bu yıl ilk kez düzenlenen Diyarbakır Gençlik Festivali kapsamında Diyarbakır Stadyumu’nda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla gençlik şöleni ve şöhretler maçı düzenlendi. Yusuf Güney ve Fettah Can’ın konserleri ile coşkulu bir festival yaşayan Diyarbakırlılar ardından Cüneyt Çakır'ın yönettiği maçın heyecanını yaşadılar; Erdoğan’ın başlama vuruşunu yaptığı maçta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile eski futbolcular Semih Şentürk, Tuncay Şanlı, Hamit Altıntop, Yattara gibi isimler yer aldı.
+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu