ANA SAYFA > HABERLER > Mental HR Talent başvuruları başladı

Mental HR Talent başvuruları başladı

30.11.2018

 İnsan kaynakları alanında kariyer planlayan genç yeteneklere iyi bir gelişim ve istihdam fırsatı sunmak amacıyla düzenlediğimiz Mental HR Talent 2019 Programı başvuruları başladı.

 Mental HR Talent Programı ile insan kaynakları alanında kariyer planlayan ve en az 2 yıl deneyime sahip genç yeteneklere iyi bir gelişim ve istihdam fırsatı sunuluyor.

 Bu yıl ilki gerçekleştirilen Mental HR Talent Programı kapsamında seçilecek genç yetenekler, Mental HR Consultancy kadrosunda farklı departmanlarda ve projelerde aktif rol alarak; farklı birimlerde çalışmayı deneyimleme, farklı iş modellerini öğrenme ve sunulacak gelişim fırsatlarını değerlendirme imkânı bulacak.

 Başvurular 17 Aralık’ta sona erecek, başarılı adaylar istihdam fırsatı yakalayacak

 Uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek değerlendirmeden geçen adaylar; şirketimiz bünyesinde istihdam edilecektir.

 HR Talent programına başvurmak isteyen adaylar, 17 Aralık 2018 tarihine kadar “mentalik.com web adresi üzerinden başvurularını yapabilecekler.

 HR TALENT programının başvuru şartları şu şekilde:

 • T.C. Vatandaşı olmak.

• İlgili lisans programlarından mezun olmak,

• İnsan kaynakları alanına ilgili olmak ve bu alanda kariyer planlamak,

• İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olmak,

• İnsan kaynakları alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak,

 Programa başvuru yapmak için lütfen tıklayın. 

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu