ANA SAYFA > HABERLER > Mental HR, İBB Kariyer Eğitim Günleri’nde Gençlerle Buluştu

Mental HR, İBB Kariyer Eğitim Günleri’nde Gençlerle Buluştu

16.05.2018

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen 26. Kariyer Eğitim Günleri yoğun bir katılımla tamamlandı. Mental, etkinliğin final programında birebir görüşmeler gerçekleştirerek gençlere kariyer tavsiyelerinde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen 26. Kariyer Eğitim Günleri, İstanbul Üniversitesi Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen final programıyla son buldu. Gençleri profesyonel çalışma hayatına tam donanımlı olarak hazırlamayı amaçlayan Kariyer Eğitim Günlerinin kapanışında, Mental HR de uzman ekibiyle gençlerin yanında yer aldı.


Mental’den gençlerin kişisel gelişime katkı

Üniversite öğrencileri, etkinlik alanında kurulan Mental HR standına yoğun ilgi gösterdi. Standı ziyaret eden öğrencilere; kariyer fırsatlarından staj imkanlarına, işe alım kriterlerinden çalışma koşulları ve kariyer adımlarına kadar pek çok konuda bilgi verildi. Mental HR ekibi tarafından TalcCamp, Öğretmen İstihdamı ve Mühendis Yetiştirme Programlarının tanıtımı yapıldı. Birebir görüşmelerin sağlandığı etkinlikte, Mental bünyesindeki eğitim programlarının kişisel gelişime ve çalışma hayatına sağladığı avantajlar anlatıldı.

 

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu