ANA SAYFA > HABERLER > Dünyanın En Büyük Havalimanında İşe Alımlar Başlıyor!

Dünyanın En Büyük Havalimanında İşe Alımlar Başlıyor!

08.03.2018

Ülkemizin mega projesi olan İstanbul Yeni Havalimanı inşaatında sona gelindi. Ekim ayı içerisinde hizmete açılacak olan dünyanın en büyük havalimanının işe alımları, insan kaynakları alanında yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Mental HR - Consultancy tarafından yapılacak.


Türkiye’nin en değerli şirketlerinin iş ve çözüm ortağı olan Mental HR - Consultancy, büyük bir iş sözleşmesine daha imza attı. Ülkemizin marka projeleri arasında yer alan ve inşaatı devam ederken 36 bin çalışana sahip olan İGA (İstanbul Grand Airport) ile Mental HR arasında insan kaynakları alanında işe alım sözleşmesi yapıldı. Sözleşme kapsamında; Mental HR uzman kadrosuyla birlikte bilgi ve tecrübelerini İstanbul Yeni Havalimanı projesiyle paylaşacak.

İş başvuruları Mental HR’de değerlendirilecek.

29 Ekim 2018’de açılışı gerçekleşecek İstanbul Yeni Havalimanı, binlerce vatandaşa istihdam sağlayacak. Ülke ekonomisine pek çok açıdan katkı sunacak olan projenin, ayrı kollardaki nitelikli iş gücü ihtiyacı, başarılı işler ortaya koyan Mental HR tarafından karşılanacak. 


İşbirliği kapsamında ilk etapta 3.000'in üzerinde Güvenlik Personeli alınacak!

Mental HR - Consultancy ve İGA arasında imzalanan anlaşmayla birlikte ilk etapta 3.000'in üzerinde güvenlik personeli alımı gerçekleştirilecektir. Güvenlik personeli alımlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapmak için tıklayın

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İletişim Formu