ANA SAYFA > HABERLER > MentalTalks, Artvin Çoruh Üniversitesi’nde

MentalTalks, Artvin Çoruh Üniversitesi’nde

16.05.2018

Kariyer planlaması ve yetenek yönetimi gibi gençleri iş hayatına hazırlayan konuların değerlendirildiği “MentalTalks Üniversite Buluşmaları”, Artvin Çoruh Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

Türkiye’de üniversite ziyaretleri gerçekleştirerek gençlerin kariyer planlamasına ve yeteneklerini yönlendirmesine katkıda bulunan “MentalTalks Üniversite Buluşmaları”, Artvin Çoruh Üniversitesi’nde gençleri bir araya getirdi. Üniversite öğrencilerinin ve akademisyenlerin katılım gösterdiği programda, Mental HR Kurucusu Abdulkadir Karagöz gençlerle bilgi ve tecrübelerini paylaştı.


Abdulkadir Karagöz’den başarıya ulaşmanın ipuçları
Stratejik gelişimden girişimciliğe, kalkınmadan kariyere ve yetenek yönetimine kadar pek çok alanda değerlendirmelerde bulunan Karagöz, gençlerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Karagöz, sohbet ortamında geçen buluşmada, iş hayatıyla ilgili en merak edilen soruları yanıtladı. Meslekte ilerlemenin ve nitelikli iş gücü edinmenin yolları hakkında gençlere tüyolar veren Karagöz, başarıya ulaşmak için yılmadan çalışmak gerektiğini söyledi.

Karagöz: “Üniversite buluşmalarına ara vermeksizin devam edeceğiz”
Gençleri hayata hazırlamada kariyer planlamasının oldukça önemli olduğunu ifade eden Karagöz, “Bu da ancak azim, kararlılık, çalışma ve planlı yaşamayla mümkün. Mental HR olarak bizler daha çok okuyan, daha çok düşünen ve daha çok üreten bir toplum prensibi ile yola çıktık. Üniversite buluşmalarına ara vermeksizin devam ederek, gençlere geleceğini şekillendirmede destekleyici programlar sunacağız” dedi.

Artvin Çoruh Üniversitesi’nden Mental HR’ye teşekkür
Mental HR Kurucusu Abdulkadir Karagöz, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Fahrettin Tilki ve Genel Sekreter Mehmet Peker’i ziyaret etti. Rektör Tilki, “MentalTalks Üniversite Buluşmaları”na ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Ziyaret, Artvin Çoruh Üniversitesi Yönetim Kurulu ile karşılıklı fikir alışverişinin bulunulmasının ardından sona erdi. 


+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İletişim Formu