ANA SAYFA > HABERLER > MentalTalks Batman Üniversitesi’nde

MentalTalks Batman Üniversitesi’nde

22.03.2018

Mental HR’nin en kapsamlı projelerinden olan MentalTalks Üniversite Buluşmaları, Batman Üniversitesi’nde pek çok öğrencinin interaktif katılımıyla yapıldı.

 

Türkiye’de üniversite ziyaretleri gerçekleştirerek gençlerin kariyer planlamasına ve yeteneklerini yönlendirmesine katkıda bulunan “MentalTalks Üniversite Buluşmaları”, Batman Üniversitesi’nde yüzlerce genci bir araya getirdi. Üniversite öğrencilerinin ve akademisyenlerin yoğun katılım gösterdiği program, Mental HR Kurucusu Abdulkadir Karagöz’ün katılımıyla yapıldı.


MentalTalks’tan öğrencilere tavsiyeler

“Stratejik gelişim”, “girişimcilik”, “kalkınma”, “kariyer” ve “yetenek yönetimi” alanlarında değerlendirmeler yapan Kurucumuz Abdulkadir Karagöz, öğrencilerin iş hayatına dair en merak ettiği soruları yanıtladı. Meslekte ilerleme ve nitelikli iş gücü edinme konularında bilgiler verip, çalışma hayatının olumlu ve olumsuz yönleri hakkında tecrübelerini paylaşan Karagöz, üniversiteli gençlere önemli tavsiyelerde bulundu.

 

Üniversite buluşmaları aralıksız devam edecek

Başarılı bir kariyer planlaması için zihinsel ve fiziksel anlamda hazır olmanın gerekliliği üzerinde duran Karagöz, bu süreçteki aşamalar ile azim, kararlılık, çalışma prensibi, planlı yaşama konularında öğrencilere deneyimlerini aktardı. Daha çok okuyan, daha çok düşünen ve daha çok üreten bir toplum prensibi ile yola çıktıklarını ifade eden Karagöz, Mental HR olarak üniversite buluşmalarına ara vermeksizin devam ederek, gençlere geleceğini şekillendirmede destekleyici programlar sunacaklarını söyledi.

 

Batman Üniversitesi’nden Mental HR ekibine teşekkür

Mental HR ekibi, program sonrası Abdulkadir Karagöz’ün liderliğinde, Batman Üniversitesi Genel Sekreteri Adnan Selçuk Eringöz’ü ziyaret etti. “MentalTalks Üniversite Buluşmaları”nın Batman’da gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Eringöz, Mental HR ekibine nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Ziyaret sonunda Eringöz’e, 15 Temmuz’da yaşanan kahramanlık hikayelerinin anlatıldığı Okçular Tepesi kitabı hediye edildi.

 

Bugüne kadar onbinlerce öğrenciyi bir araya getiren MentalTalks Üniversite Buluşmaları, üniversite ziyaretlerine aralıksız devam edecek. 

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İletişim Formu