ANA SAYFA > HABERLER > MentalTalks Eskişehir’li Öğrencileri Buluşturdu

MentalTalks Eskişehir’li Öğrencileri Buluşturdu

25.12.2018

Gençleri çalışma hayatına hazırlamayı hedefleyen “MentalTalks Üniversite Buluşmaları”, Eskişehir Osmangazi ve Anadolu Üniversitesi’nin öğrencilerini bir araya getirdi.

 Mental HR-Consultancy tarafından düzenlenen “MentalTalks Üniversite Buluşmaları” bu kez Eskişehir Osmangazi ve Anadolu Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Mental HR Direktörü Sinan Yavuz’un moderatörlüğündeki programda gençler, kariyer planlaması, takım çalışması, liderlik, mülakat teknikleri ve çalışma hayatı ile ilgili merak ettiklerini öğrenme fırsatı buldu.


 Sinan Yavuz, programda hem bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştı hem de gelen soruları yanıtladı. Programda iş hayatına yeni atılacak gençler için oldukça önemli bir yer tutan mülakat süreçlerine geniş yer verildi. İş başvurularında kendini en iyi şekilde ifade etmenin etkili yollarının vurgulandığı mülakatlar gerçekleştirildi. Programın soru-cevap bölümünde ise kariyer planlamasının incelikleri ve çalışma hayatında karşılaşılabilecek zorluklarla ilgili en çok merak edilenler yanıtlandı.


 Sohbet ortamında geçen etkinlik, Yavuz’un Eskişehir Osmangazi ve Anadolu Üniversitesi yönetimine, Öğrenci Konseyi’ne, Fikir Atölyesi Münazara Kulübü ve öğrencilere teşekkür etmesiyle son buldu.  

 Bugüne kadar binlerce öğrenciyi bir araya getiren MentalTalks Üniversite Buluşmaları, üniversite ziyaretlerine aralıksız devam edecek.

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu