ANA SAYFA > HABERLER > MentalTalks Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde

MentalTalks Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde

23.03.2018

Kariyer planlaması ile geleceğin iş ve mesleklerine yönelik konuların değerlendirildiği “MentalTalks Üniversite Buluşmaları”, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin ev sahipliğinde  gerçekleştirildi.

Üniversitelerde düzenlediği programlarla binlerce gence ulaşan Mental, Üniversite Buluşmaları ile bu kez de Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin öğrencilerini bir araya getirdi. Öğrencilerin katılımına sahne olan programda, Türkiye’nin geleceği olan gençlerin kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayacak konular ele alındı.


Uygulamalı mülakat gençlerin ilgisini çekti

Mental HR İşe Alım ve Yetenek Yönetimi Direktörü Uğur Karaboğa  yönetiminde gerçekleştirilen etkinlikte, kariyer planlamadan yetenek keşfine, yetenek yönlendirmesinden mülakat tekniklerine kadar pek çok konu üzerinde duruldu. Programda iş hayatına yeni atılacak gençler için oldukça önemli bir yer tutan mülakat bölümüne geniş yer verildi. İş başvurularında kendini en iyi şekilde ifade etmenin yollarıyla ilgili uygulamalı mülakatlar gerçekleştirildi.

MentalTalks, kariyer planlamada öğrencilere katkı sağladı

Karaboğa, karşılıklı etkileşim ve paylaşım içerisinde geçen etkinlikte, öğrencilerin planladıkları kariyerleri ve bu yöndeki hedefleriyle ilgili sorularını cevaplandırdı. Sohbet ortamında geçen programda Karaboğa, öğrencilere,Karadeniz Teknik Üniversitesi Araştırma ve Kariyer Kulübü'ne ve Öğrenci Konseyi'ne teşekkür etmesiyle son buldu.

 

Bugüne kadar binlerce öğrenciyi bir araya getiren MentalTalks Üniversite Buluşmaları, üniversite ziyaretlerine aralıksız devam edecek.

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İletişim Formu