ANA SAYFA > HABERLER > MentalTalks Üniversite Buluşmaları Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’nde

MentalTalks Üniversite Buluşmaları Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’nde

06.03.2018

MentalTalks Üniversite Buluşmaları programımızı 6 Mart 2018’de Fatih Sultan Mehmet Vakıf (FSM Vakıf Üniversitesi) Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. İşe Alım Proje Yöneticimiz Sıla Eceviş ve Yönetim Danışmanlığı Uzmanımız Beyza Uçkan’ın katıldığı programda, Mental HR – Consultancy olarak yaptığımız çalışmalara, kariyer planlaması, yetenek keşfi, yetenek yönlendirmesi mülakat teknikleri üzerine paylaşımlarda bulunduk ve canlı mülakat gerçekleştirdik. Psikoloji bölümü öğrencilerine yönelik olarak düzenlediğimiz programda ayrıca, psikoloji ve insan kaynakları alanında yapılabilecek çalışmalara değindik. Yönetim danışmanlığı ekibimizin yaptığı çalışmalara yer verdik.

FSM Vakıf Üniversitesi’nde gerçekleştirdiğimiz programa katılan öğrencilere, akademisyenlere, liderlik okulu öğrencilerine, katkılarından dolayı FSM Vakıf Üniversitesi Kariyer Merkezi ile Proje ve Araştırma Kulübü’ne teşekkür ederiz.

MentalTalks Üniversite Buluşmaları ile öğrenci arkadaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Program taleplerinizle ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İletişim Formu