ANA SAYFA > HABERLER > Mental, Sosyal Bilimler Zirvesi’nde Öğrencilerle Buluştu

Mental, Sosyal Bilimler Zirvesi’nde Öğrencilerle Buluştu

07.08.2018

   İbn Haldun Üniversitesi “Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi”nde yer alan Mental HR, üniversite bölüm tercihini yapmak ve kariyerine en doğru şekilde yön vermek isteyen öğrencilere danışmanlık desteği sağladı. 

İbn Haldun Üniversitesi tarafından 4-6 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen “Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi”, akademisyenler, iş insanları ve profesyonelleri bir araya getirdi. Grand Sheraton İstanbul Ataşehir’de gerçekleşen programa; İbn Haldun Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Bilal Erdoğan ve Rektör Prof. Dr. Recep Şentürk’ün yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İBB Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, Yazar-Düşünür Alev Alatlı, Yazar Cemil Meriç’in kızı Prof. Dr. Ümit Meriç ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Mental HR’den gençlere rehberlik desteği

Sosyal Bilimler alanında ün yapmış isimlerin yer aldığı zirveye, Türkiye’nin dört bir yanından üniversite öğrenci adayı gençler ve lise öğrencileri büyük ilgi gösterdi. Kariyer planlama ve yetenek yönetimi alanlarındaki çalışmalarıyla öncü olan Meltal HR-Colsultancy, zirve süresince gençlere bölüm tercihleriyle ilgili rehberlik desteği verdi. Mental ekibi, gençlerin kariyer yapmak istedikleri bölümler, eğitimler ve burs programlarıyla ilgili bilgilendirmeler yaptı.

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu