ANA SAYFA > HABERLER > Mental, Gebze Teknik Üniversitesi Tercih Zirvesi’nde.

Mental, Gebze Teknik Üniversitesi Tercih Zirvesi’nde.

09.08.2018

Türkiye’nin en iyi araştırma üniversitelerinden olan Gebze Teknik Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz Tercih Zirvesi’18 programında üniversite tercihi yapacak öğrencilerle bir araya geldik. 

Nitelikli insan kaynağı oluşturmak ve öğrencilerin kariyer planlamasına destek olmak amacıyla çözüm ortağı olduğumuz Gebze Teknik Üniversitesi’nin bu yıl ilk defa üniversite tercihinde bulunacak öğrenciler için bir dizi etkinlikler düzenliyor. Düzenlenen etkinliklerde öğrenciler akademisyenler eşliğinde atölye ve bölüm laboratuvarlarını tanıyor ve okumak istedikleri alanı daha yakından tanıyor.

 

Gebze Teknik Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz “Tercih Zirvesi’18” programında Yetenek Yönetimi yöneticilerimizden Yavuz Yiğit, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Muhammed Hasan Aslan ve Türk Telekom Akademi ve İç İletişim Direktörü Mehmet Aldanmaz öğrencilerle bir araya geldi. İş dünyası ve akademi alanında öğrencilerin sahip oldukları fırsatlar ve kariyer planlaması üzerine paylaşımlarda bulunduk.

 

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu