ANA SAYFA>İŞ İLANLARI
Kurumsal Satış Sorumlusu
Sektör:Telekominikasyon Pozisyon:Kurumsal Satış Sorumlusu

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz teknoloji ve bilişim sektörünün lider firması için kurumsal bayi kanallarında görevlendirilmek üzere “Kurumsal Satış Sorumlusu” aranmaktadır.

.Net Software Developer
Sektör:Bilişim Pozisyon:Kıdemli Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, geniş hizmet yelpazesi haricinde özellikle bankacılık sektörüne hizmet veren Yazılım firmasında çalışmak üzere ".Net Software Developer" aramaktayız.

Öğretmen İstihdamı
Sektör:Eğitim Pozisyon:Öğretmen

Nitelikler

Mental HR - Consultancy, Ölçme, Değerlendirme ve İşe Alım hizmetlerinin yanı sıra hayata geçirdiği kariyer yetenek yönetimi programları ile hem genç yeteneklere hem de iş hayatındaki profosyonellere yeni kariyer fırsatları sunmaktadır.

Saha Satış Personeli
Sektör:Teknoloji Pozisyon:Saha Satış Personeli

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz teknoloji sektöründe lider marka için aranan niteliklere sahip "Saha Satış Personeli" aramaktayız.

Mağaza Personeli
Sektör:Teknoloji Pozisyon:Mağaza Personeli

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz teknoloji sektöründe lider marka için aranan niteliklere sahip "Mağaza Personeli" aramaktayız.

İnsan Kaynakları Uzmanı
Sektör:Teknoloji Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Teknoloji sektöründe önde gelen kurumlarımızdan biri için "İnsan Kaynakları Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

Yönetim Danışmanı / Adayı
Sektör:İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Pozisyon:Yönetim Danışmanı / Adayı

Nitelikler

Mental HR - Consultancy'nin İstanbul ve Ankara ofisinde görev almak üzere Yönetim, Organizasyon, İş Analizi, Süreç Analizi gibi yönetim danışmanlığı konularına ilgi duyan veya bu alanlarda akademik ya da kamu/özel sektör alanlarında iş tecrübesi bulunan adaylar aranmaktadır.

0216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İletişim Formu