ANA SAYFA>İŞ İLANLARI
.Net Software Developer
Sektör:Telekomünikasyon Pozisyon:Developer

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, telekomünikasyon sektörüne hizmet veren bir firmada çalışmak üzere ".Net Software Developer" aramaktayız.

Fen Bilgisi Öğretmeni
Sektör:Eğitim Pozisyon:Öğretmen

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir eğitim kurumu için önümüzdeki eğitim öğretim yılında yani 2019/2020 eğitim öğretim yılı için değerlendirilmek üzere " Fen Bilgisi Öğretmeni" arayışımız bulunmaktadır.

Matematik Öğretmeni
Sektör:Eğitim Pozisyon:Öğretmen

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir eğitim kurumu için önümüzdeki eğitim öğretim yılında yani 2019/2020 eğitim öğretim yılı için değerlendirilmek üzere " Matematik Öğretmeni" arayışımız bulunmaktadır.

Türkçe Öğretmeni
Sektör:Eğitim Pozisyon:Öğretmen

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir eğitim kurumu için önümüzdeki eğitim öğretim yılında yani 2019/2020 eğitim öğretim yılı için değerlendirilmek üzere " Türkçe Öğretmeni" arayışımız bulunmaktadır.

Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Sektör:Eğitim Pozisyon:Öğretmen

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir eğitim kurumu için önümüzdeki eğitim öğretim yılında yani 2019/2020 eğitim öğretim yılı için değerlendirilmek üzere " Sosyal Bilgiler Öğretmeni" arayışımız bulunmaktadır.

İngilizce Öğretmeni
Sektör:Eğitim Pozisyon:Öğretmen

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir eğitim kurumu için önümüzdeki eğitim öğretim yılında yani 2019/2020 eğitim öğretim yılı için değerlendirilmek üzere " İngilizce Öğretmeni" arayışımız bulunmaktadır.

Destek Hizmetleri Müdürü ve Müdür Yardımcısı
Sektör:Sağlık Pozisyon:Müdür ve Müdür Yardımcısı

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından biri için aşağıdaki özelliklere sahip “Destek Hizmetleri Müdürü” aranmaktadır.

Java Developer
Sektör:human resources Pozisyon:Developer

Nitelikler

We are looking for colleagues who will work in human resources applications that we have developed within our organization

Proje Yöneticisi
Sektör:Sivil Toplum Kuruluşu Pozisyon:Yönetici

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sivil Toplum Kuruluşu için “Proje Yöneticisi” aranmaktadır.

Sosyal Medya ve Web İçerik Koordinatörü
Sektör:Sivil Toplum Kuruluşu Pozisyon:Koordinatör

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sivil Toplum Kuruluşu için “Sosyal Medya ve Web İçerik Koordinatörü” aranmaktadır.

Hasta Hakları Müdürü
Sektör:Sağlık Pozisyon:Müdür

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından biri için aşağıdaki özelliklere sahip “Hasta Hakları Müdürü” aranmaktadır.

Grafik Tasarımcı
Sektör:İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Pozisyon:Grafik Tasarımcı

Nitelikler

İstanbul ve Ankara lokasyonunda bulunan hizmet sektöründe faaliyet gösteren reklam ajansı için tecrübeli grafik tasarımcılar istihdam edilecektir.

Kültür ve Sanat Direktörü
Sektör:Sivil Toplum Kuruluşu Pozisyon:Kültür ve Sanat Direktörü

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Sivil Toplum Kuruluşu kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere "Kültür ve Sanat Direktörü" aramaktayız.

İdari İşler Direktörü
Sektör:Sivil Toplum Kuruluşu Pozisyon:İdari İşler Direktörü

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Sivil Toplum Kuruluşu bünyesinde görevlendirilmek üzere "İdari İşler Direktörü" aramaktayız.

Öğretmen İstihdamı
Sektör:Eğitim Pozisyon:Öğretmen

Nitelikler

Öğretmen İstihdamı Projesiyle danışmanlık hizmeti verdiğimiz, gelişime açık, entelektüel, karakter ve değerler eğitimine önem veren, sorgulayan, araştıran, özgüveni yüksek gençler yetiştiren eğitim kurumlarımızda; siz değerli öğretmenlerimize çalışma imkânı sunmaktır.

Güvenlik Personeli
Sektör:İstanbul Yeni Havalimanı Pozisyon:Güvenlik Personeli

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İGA Güvenlik AŞ bünyesinde İstanbul Yeni Havalimanı'nda istihdam edilmek üzere "Güvenlik Personeli" arayışımız bulunmaktadır.

Marka Uzmanı
Sektör:Kimya Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, kimya sektöründe faaliyet gösteren firmada istihdam edilmek üzere "Marka Uzmanı" aramaktayız.

Yazılımcı
Sektör:Eğitim Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Eğitim sektöründe faaliyet gösteren çözüm ortağımız için Yazılımcı arayışımız bulunmaktadır.

Network Güvenlik Uzman Yardımcısı
Sektör:Hizmet Pozisyon:Uzman Yardımcısı

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren çözüm ortağımız için Network Güvenlik Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İletişim Formu