ANA SAYFA>İŞ İLANLARI
Öğretmen İstihdamı
Sektör:Eğitim Pozisyon:Öğretmen

Nitelikler

Öğretmen İstihdamı Projesiyle danışmanlık hizmeti verdiğimiz, gelişime açık, entelektüel, karakter ve değerler eğitimine önem veren, sorgulayan, araştıran, özgüveni yüksek gençler yetiştiren eğitim kurumlarımızda; siz değerli öğretmenlerimize çalışma imkânı sunmaktır.

Finans Uzmanı
Sektör:Eğitim Pozisyon:Finans Uzmanı

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, özel eğitim kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere "Finans Uzmanı" aramaktayız.

Muhasebe Uzmanı
Sektör:Eğitim Pozisyon:Muhasebe Uzmanı

Nitelikler

Danışmanlığını yaptığımız eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurum için 'Muhasebe Uzmanı' aramaktayız.

Yalın Üretim Mühendisi
Sektör:Kimya Pozisyon:Yalın Üretim Mühendisi

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, kimya sektöründe faaliyet gösteren bir firma için "Yalın Üretim Mühendisi" aramaktayız

İnşaat Mühendisi
Sektör:Enerji Pozisyon:İnşaat Mühendisi

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Enerji sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “İnşaat Mühendisi” aramaktayız.

Makam Şoförü
Sektör:Enerji Pozisyon:Makam Şoförü

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Enerji sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “Makam Şoförü” aramaktayız.

Danışma Personeli
Sektör:Eğitim Pozisyon:Danışma Personeli

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Eğitim sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “Danışma Personeli” aramaktayız.

İnternet Haber Müdürü
Sektör:Basın Yayın Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Basın Yayın sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “İnternet Haber Müdürü” aramaktayız.

Kurumsal İletişim Uzmanı
Sektör:Eğitim Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Finans sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “Ağ Yönetim Uzmanı” aramaktayız.

Üst Düzey Yönetici Asistanı
Sektör:Basın Yayın Pozisyon:Üst Düzey Yönetici Asistanı

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Basın Yayın sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “Üst Düzey Yönetici Asistanı” aramaktayız.

Test Mühendisi
Sektör:Hizmet Pozisyon:Mühendis

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hizmet sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “Test Mühendisi” aramaktayız.

Test Teknisyeni
Sektör:Hizmet Pozisyon:Teknisyen

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hizmet sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “Test Teknisyeni” aramaktayız.

Dizayn Ofis Mimarı
Sektör:İnşaat Pozisyon:Dizayn Ofis Mimarı

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İnşaat sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “Dizayn Ofis Mimarı” aramaktayız.

.Net C# Uygulama Geliştirme Uzmanı
Sektör:Finans Pozisyon:Uzman / Uzman Yardımcısı

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Finans sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “Uygulama Geliştirme Uzmanı” aramaktayız.

Ağ Yönetim Uzmanı
Sektör:Finans Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Finans sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “Ağ Yönetim Uzmanı” aramaktayız.

Veri Tabanı Yönetimi Uzmanı / Uzman Yardımcısı
Sektör:Fiinans Pozisyon:Uzman / Uzman Yardımcısı

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bilişim sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “Veri Tabanı Yönetimi Uzmanı / Uzman Yardımcısı” aramaktayız.

İş Analizi Uzmanı / Uzman Yardımcısı
Sektör:Finans Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz finans sektöründe faaliyet gösteren firma için "İş Analizi Uzmanı / Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.

Güvenlik Personeli
Sektör:İstanbul Yeni Havalimanı Pozisyon:Güvenlik Personeli

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İGA Güvenlik AŞ bünyesinde İstanbul Yeni Havalimanı'nda istihdam edilmek üzere "Güvenlik Personeli" arayışımız bulunmaktadır.

Sözleşme Müdürü
Sektör:İnşaat Pozisyon:Müdür

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren firma için "Sözleşme Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.

Kurumsal Satış Sorumlusu
Sektör:Telekominikasyon Pozisyon:Kurumsal Satış Sorumlusu

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz teknoloji ve bilişim sektörünün lider firması için kurumsal bayi kanallarında görevlendirilmek üzere “Kurumsal Satış Sorumlusu” aranmaktadır.

Enerji Santrali Saha Mühendisi
Sektör:Enerji Pozisyon:Saha Mühendisi

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, enerji sektöründe faaliyet gösteren Ankara Merkezli bir firma için enerji santrallerinde orta düzey yönetici olarak çalışacak "Saha Mühendisi" aramaktayız.

İhracat Müdürü
Sektör:Kozmetik Pozisyon:Müdür

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kozmetik sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için “İhracat Müdürü” aramaktayız.

Marka Yöneticisi
Sektör:Kozmetik Pozisyon:Yönetici

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kozmetik sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için “Marka Yöneticisi” aramaktayız.

İş Analiz Uzmanı
Sektör:Kimya Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “İş Analiz Uzmanı” aramaktayız.

Kıdemli Uygulama Geliştirme Uzmanı
Sektör:Kimya Pozisyon:Kıdemli Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, kimya sektöründe faaliyet gösteren firmada istihdam edilmek üzere "Kıdemli Uygulama Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.

Kıdemli Sistem Yönetimi Uzmanı
Sektör:Kimya Pozisyon:Kıdemli Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, kimya sektöründe faaliyet gösteren firmada istihdam edilmek üzere "Kıdemli Sistem Yönetim Uzmanı" aramaktayız.

Marka Uzmanı
Sektör:Kimya Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, kimya sektöründe faaliyet gösteren firmada istihdam edilmek üzere "Marka Uzmanı" aramaktayız.

Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı
Sektör:Kimya Pozisyon:Uzman Yardımcısı

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kimya sektöründe faaliyet gösteren alanında lider bir firma için aşağıdaki niteliklere sahip “Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı” aramaktayız.

Yazılım Uzmanı
Sektör:Eğitim Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hem yurt içi hem de yurt dışında faaliyet gösteren özel eğitim kurumları bünyesinde görevlendirilmek üzere "Yazılım Uzmanı" aramaktayız.

Yazılım Uzmanı (CRM)
Sektör:Eğitim Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hem yurt içi hem de yurt dışında faaliyet gösteren özel eğitim kurumları bünyesinde görevlendirilmek üzere "Yazılım Uzmanı - CRM" aramaktayız.

.Net Software Developer
Sektör:Bilişim Pozisyon:Kıdemli Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, geniş hizmet yelpazesi haricinde özellikle bankacılık sektörüne hizmet veren Yazılım firmasında çalışmak üzere ".Net Software Developer" aramaktayız.

Oracle-SQL Yazılım Uzmanı
Sektör:Bilişim Pozisyon:Kıdemli Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, geniş hizmet yelpazesi haricinde özellikle bankacılık sektörüne hizmet veren Yazılım firmasında çalışmak üzere "Oracle-SQL Yazılım Uzmanı" aramaktayız.

Microsoft-SQL Yazılım Uzmanı
Sektör:Bilişim Pozisyon:Kıdemli Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, geniş hizmet yelpazesi haricinde özellikle bankacılık sektörüne hizmet veren Yazılım firmasında çalışmak üzere "Microsoft-SQL Yazılım Uzmanı" aramaktayız.

Güvenlik Uzmanı
Sektör:Enerji Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, enerji sektöründe faaliyet gösteren firma için "Güvenlik Uzmanı" aramaktayız.

Junior Grafik Tasarımcı
Sektör:İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Pozisyon:Junior

Nitelikler

Mental HR - Consultancy'nin İstanbul ofisinde görev almak üzere "Junior Grafik Tasarımcı" aranmaktadır.

Supply Chain Manager
Sektör:Structure Pozisyon:Manager

Nitelikler

We’re looking for a Supply Chain Manager for daily HR operations, recruitment, discipline management, employee relations, expatriate management and payroll.

Human Resources and Admin Manager
Sektör:Structure Pozisyon:Manager

Nitelikler

We’re looking for a Human Resources and Admin Manager for daily HR operations, recruitment, discipline management, employee relations, expatriate management and payroll.

Yazılım Uzmanı
Sektör:Eğitim Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Üniversitenin Bilişim Teknolojileri DaireBaşkanlığında görev alacak "Yazılım Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

Sistem Uzmanı
Sektör:Eğitim Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alanın öncü Üniversitenin Bilişim Teknolojileri Daire Başkanlığında görev alacak "Sistem Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı
Sektör:Enerji Pozisyon:Uzman Yardımcısı

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz enerji sektöründe faaliyet gösteren firma için "İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.

İnsan Kaynakları Şefi
Sektör:Elektrik - Elektronik Pozisyon:Şef

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz elektrik sektöründe faaliyet gösteren firma için Canias insan kaynakları sistemi konusunda bilgili "İnsan Kaynakları Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

Öğretmen İstihdamı
Sektör:Eğitim Pozisyon:Öğretmen

Nitelikler

Mental HR - Consultancy, Ölçme, Değerlendirme ve İşe Alım hizmetlerinin yanı sıra hayata geçirdiği kariyer yetenek yönetimi programları ile hem genç yeteneklere hem de iş hayatındaki profosyonellere yeni kariyer fırsatları sunmaktadır.

Hukuk Müşaviri
Sektör:İnşaat Pozisyon:Yönetici

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektörünün lider firmasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Hukuk Müşaviri" aramaktayız.

CHRO (İnsan Kaynakları Direktörü)
Sektör:Hizmet Pozisyon:CHRO

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe öncü firma için "CHRO (İnsan Kaynakları Direktörü)" arayışımız bulunmaktadır.

Mali İşler Direktörü
Sektör:Hizmet Pozisyon:Mali İşler Direktörü

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe öncü firma için "Mali İşler Direktörü " arayışımız bulunmaktadır.

Saha Satış Personeli
Sektör:Telekominikasyon Pozisyon:Saha Satış Temsilcisi

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz telekominikasyon sektöründe lider marka için aranan niteliklere sahip "Saha Satış Personeli" aramaktayız.

Mağaza Personeli
Sektör:Teknoloji Pozisyon:Mağaza Personeli

Nitelikler

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz teknoloji sektöründe lider marka için aranan niteliklere sahip "Mağaza Personeli" aramaktayız.

İnsan Kaynakları Uzmanı
Sektör:Eğitim Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Teknoloji sektöründe önde gelen kurumlarımızdan biri için "İnsan Kaynakları Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

Siber Güvenlik Mühendisi
Sektör:Teknoloji Pozisyon:Uzman

Nitelikler

Teknoloji sektöründe önde gelen kurumlarımızdan biri için "Siber Güvenlik ve Siber Uygulamalar Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

Yönetim Danışmanı / Adayı
Sektör:İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Pozisyon:Yönetim Danışmanı / Adayı

Nitelikler

Mental HR - Consultancy'nin İstanbul ve Ankara ofisinde görev almak üzere Yönetim, Organizasyon, İş Analizi, Süreç Analizi gibi yönetim danışmanlığı konularına ilgi duyan veya bu alanlarda akademik ya da kamu/özel sektör alanlarında iş tecrübesi bulunan adaylar aranmaktadır.

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İletişim Formu