ANA SAYFA > HABERLER > Mental HR, Şehir Üniversitesi ve Sabahattin Zaim Üniversitesi Kariyer Festivallerinde Gençlerle Buluştu

Mental HR, Şehir Üniversitesi ve Sabahattin Zaim Üniversitesi Kariyer Festivallerinde Gençlerle Buluştu

22.04.2019

Türkiye’nin önde gelen şirketlerini öğrencilerle bir araya getiren İstanbul Şehir Üniversitesi ve Sabahattin Zaim Üniversitesi Kariyer Festivallerinde Mental HR - Consultancy olarak yerimizi aldık.

İstanbul Şehir Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından Dragos Kampüsü’nde, Sabahattin Zaim Üniversitesi tarafından ise Halkalı Kampüsü’nde düzenlenen Şehir Kariyer Festivalleri öğrencileri farklı sektörlerden temsilciler ve üst düzey yöneticilerle buluşturdu. Organizasyonda, sponsor firmaların düzenlediği etkinlikler öğrencilere tam bir festival havası yaşattı.

Çalışma hayatına hazırlanan gençlerin kariyerlerine yön vermeyi hedefleyen her 2 festivalde, Mental HR olarak ekibimizle birlikte öğrencilerle bir araya geldik. Festival alanında kurduğumuz standımızda öğrencilere; kariyerden staj imkanlarına, işe alım kriterlerinden çalışma koşulları ve kariyer adımlarına kadar pek çok konuda bilgi verdik.

Gün boyu süren etkinlikte, Mental tarafından düzenlenen THY TaKe-Off, Türk Telekom Start, TurkcellCyberCamp, GNCYTNK ve Öğretmen İstihdamı gibi programların tanıtımını yaptık. Bu programların kişisel gelişime ve çalışma hayatına sağladığı avantajlar anlatarak, standımızı ziyaret eden onlarca gencin aklına takılan soruları cevaplandırdık. 

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu