ANA SAYFA > HABERLER > “Mental Qatar” Doha’da Tanıtıldı

“Mental Qatar” Doha’da Tanıtıldı

29.05.2019

İnsan Kaynakları alanında ses getiren projelere imza atan Mental HR’nin ilk yurt dışı ofisi Mental Qatar’ın lansmanı, Türkiye ve Katar’ın önde gelen şirket yöneticilerinin katılımıyla Doha’da yapıldı.


 Mental HR - Consultancy ile Katarlı ortağı AL Majal International tarafından kurulan Mental Qatar’ın lansman programı, Doha Grand Hyatt Hotel’de yapıldı. Mental Qatar’ın kurucuları Abdulkadir Karagöz ile Mohamed Falah J.J. Al-Thani’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa, Türkiye Cumhuriyeti Katar Ticari Ateşesi Burak Güreşci, Mental Qatar Ülke Müdürü Tolga İstanbullu, Türk Hava Yolları Katar Ülke Müdürü Mehmet Zingal ve ülkede faaliyet gösteren Türk iş adamları katıldı.


 “Mental HR, bilgi ve tecrübesiyle artık Katar’da”
Mental Qatar’ın tanıtımını yaptığımız etkinliğe QNB, QBC, Hamad Uluslararası Havalimanı ve Olimpiyat Komitesi başta olmak üzere Katar’ın önde gelen şirketlerinin İnsan Kaynakları Yöneticileri yoğun ilgi gösterdi. Mental HR olarak yetenek yönetimi, işe alım ve yönetim danışmanlığı alanlarında faaliyet gösterdiğimiz çalışmalar ve iş ortaklarımızla yaptığımız projelerden sağladığımız başarı rakamlarını katılımcılarla paylaştık.

 “Mental Qatar ile iş birliği güçlenerek artacak”
Katar’da gerçekleştirmeyi planladığımız projeler ve ulaşmak istediğimiz hedef kitle hakkında bilgi aktarımında bulunduk. Dünyanın pek çok ülkesinden genç ve deneyimli yeteneklerin Katar iş dünyasına kazandırılabileceğini; böylelikle hem Katar’ın gelişmesine hem de iki ülke arasındaki iş birliğinin artmasında katkı sağlayabileceğimizi ifade ettik.


 “THY de TaKe-Off ile etkinlikte yer aldı”
Mental HR’nin önde gelen iş ortaklarından ve bu sene 2’nci kez TaKe-Off projesine çözüm ortaklığı yaptığımız Türk Hava Yolları İşe Alım Müdürü de etkinlikte bir sunum gerçekleştirerek, yaptığımız iş birliği ve projeleri anlattı.


 “2’nci yurt dışı ofisi Azerbaycan’da açılacak”
Mental Qatar ile Türkiye ve Katar arasındaki iş birliğine önemli bir parça daha eklenmiş oldu. Katar’da faaliyete geçirdiği ilk yurt dışı ofisi ile dünyaya açılan Mental HR, ikinci yurt dışı ofisini Azerbaycan’da açmaya hazırlanıyor.
 
 
 

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu