ANA SAYFA > HABERLER > MentalTalks Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde

MentalTalks Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde

21.03.2019

Meslek seçimi, kariyer planlaması ve mülakat teknikleri gibi gençleri iş hayatına hazırlayan konuların ele alındığı “MentalTalks Üniversite Buluşmaları”, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 Türkiye’nin dört bir yanında düzenlediği programlarla binlerce gence ulaşan MentalTalks Üniversite Buluşmaları, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin öğrencileriyle bir araya geldi. Mental HR - Consultancy Kurumsal İletişim Direktörümüz Gökhan Göktaş’ın moderatörlüğünde sürdürülen etkinlikte, üniversite öğrencilerinin kendilerini geliştirmelerine ve özgüven kazanmalarına katkı sağlayacak konuları ele aldık.

 


Gençlerin yoğun katılımına sahne olan programda, öğrencilerle birlikte kariyer planlama, geleceğin meslekleri ve çalışma hayatında karşılaşılabilecek zorluklar üzerine sohbet gerçekleştirdik. Karşılıklı etkileşim ve paylaşım içerisinde geçen etkinlikte, öğrencilerden gelen soruları yaşadığımız tecrübelerden örnekler vererek cevaplandırdık.

 


Öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine ve iş hayatına daha kolay atılmalarına katkı sağlayacak öneriler sunduğumuz etkinlikte, özellikle mülakat tekniklerinin üzerinde durduk. Genç yeteneklere mülakat aşamaları ve mülakatta karşılaşabilecekleri sorular hakkında bilgi verdik. Program kapsamında Mental HR İşe Alım Yöneticilerimizden Elif Kaptanoğlu tarafından da canlı mülakat gerçekleştirildi. Göstermiş oldukları ev sahipliğinden dolayı Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi yönetimine; katılımları için de öğrencilere teşekkür ederek programı tamamladık.

 Bugüne kadar binlerce öğrenciyi bir araya getiren MentalTalks Üniversite Buluşmaları, üniversite ziyaretlerine aralıksız devam edecek.

 

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu