ANA SAYFA > HABERLER > MentalTalks İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde

MentalTalks İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde

14.11.2018

Kariyer planlaması ile geleceğin iş ve mesleklerine yönelik konuların değerlendirildiği “MentalTalks Üniversite Buluşmaları”, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Üniversitelerde düzenlediği programlarla binlerce gence ulaşan Mental, Üniversite Buluşmaları ile İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi'nin öğrencilerini bir araya getirdi. Öğrencilerin katılımına sahne olan programda, Türkiye’nin geleceği olan gençlerin kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayacak konular ele alındı.

Uygulamalı mülakat gençlerin ilgisini çekti

Mental HR Direktörü Uğur Karaboğa’nın verdiği seminerde, kariyer planlamadan yetenek keşfine, yetenek yönlendirmesinden mülakat tekniklerine kadar pek çok konu üzerinde duruldu. Programda iş hayatına yeni atılacak gençler için oldukça önemli bir yer tutan mülakat süreçlerine geniş yer verildi. İş başvurularında kendini en iyi şekilde ifade etmenin etkili yollarının vurgulandığı mülakatlar gerçekleştirildi.


MentalTalks, kariyer planlamada öğrencilere katkı sağladı

Karaboğa, karşılıklı etkileşim ve paylaşım içerisinde geçen etkinlikte, öğrencilerin planladıkları kariyerleri ve bu yöndeki hedefleriyle ilgili sorularını cevaplandırdı. Sohbet ortamında geçen programda Karaboğa ev sahipliğinden dolayı İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi yönetimine, Fikir ve Hamle Topluluğu’na ve Dokuz Eylüllü öğrencilere teşekkür ederek programı tamamladı.

 

Bugüne kadar binlerce öğrenciyi bir araya getiren MentalTalks Üniversite Buluşmaları, üniversite ziyaretlerine aralıksız devam edecek.

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu